Nowe inwestycje Józefosław – nieruchomości od dewelopera

Grupa Deweloperska Ancona to deweloper z wieloletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych na terenie całej Polski. Firma jest powszechnie znana ze swojej oferty, w ramach której jako deweloper mieszkaniowy rozszerzamy rynek pierwotny o nowe mieszkania, segmenty oraz domy, także szeregowe. Nasze nieruchomości to obiekty nowoczesne, odznaczające się przemyślanym układem oraz wysokim komfortem mieszkania, jaki zapewniają wykorzystanie na placu budowy nowoczesnych technologii i materiałów.

Poszukując atrakcyjnych lokalizacji pod kolejne nowe inwestycje mieszkaniowe zwróciliśmy uwagę na Józefosław – miejscowość, która naszym zdaniem ma ogromny potencjał w zakresie rozwoju nieruchomości mieszkalnych. Analiza dostępnych działek inwestycyjnych pozwoliła nam wybrać atrakcyjne lokalizacje, w ramach których realizujemy nowe inwestycje.

Klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości mieszkalnej bezpośrednio od dewelopera zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą nieruchomości w Józefosławiu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nowe mieszkania o podwyższonym standardzie

mieszkania rynek pierwotny - Józefosław

Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego dużo uwagi przywiązujemy do standardu oferowanych nieruchomości. Proponując Państwu nowe mieszkania od dewelopera chcemy, żeby były to lokale przestronne i ustawne, funkcjonalne pod względem codziennych potrzeb przyszłych mieszkańców. Jednocześnie dbamy o odpowiednią aranżację otoczenia naszych nieruchomości. W efekcie uzyskujemy nowoczesne obiekty mieszkaniowe, dzięki którym rozszerzamy lokalny rynek pierwotny o mieszkania o wysokim standardzie i zróżnicowanym metrażu. Dzięki czemu inwestycje mieszkaniowe Ancona jeszcze lepiej wpisują się w potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców.

Nowe mieszkania powstają w ramach budownictwa wielorodzinnego. W zależności do rozmiaru działki oferujemy mieszkania w pojedynczych nieruchomościach lub w ramach kameralnych osiedli mieszkaniowych.

Nowe segmenty w atrakcyjnych lokalizacjach

Segmenty stanowią doskonałą alternatywę dla osób, które nie chcą inwestować w dom, ale marzą o własnym ogródku. Projektując nasze segmenty dokładamy wszelkich starań, aby każde mieszkanie stanowiło w pełni niezależną nieruchomość, jednocześnie pozostając częścią wspólną nowoczesnego i atrakcyjnego obiektu mieszkaniowego. Segmenty Cicha Łąka odznaczają się przemyślanym układem wnętrza, który zakłada podział domu na strefę dzienną i nocną oraz ciekawą aranżacją przestrzeni wokół nieruchomości.

Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem doskonale orientujemy się w potrzebach klientów rynku pierwotnego i dokładamy wszelkich starań, aby nasze segmenty jak najlepiej na nie odpowiadały. W praktyce przekłada się to na zastosowanie na etapie budowy nowoczesnych technologii i wysokogatunkowych materiałów budowlanych, co gwarantuje izolację termiczną i akustyczną nieruchomości.

Domy szeregowe dla wymagających inwestorów

domy szeregowe od dewelopera - JózefosławNaszą ofertę mieszkaniową na terenie Józefosławia dopełniają nowe domy szeregowe. Domy szeregowe Cicha Łąka to nieruchomości od podwyższonym standardzie, odznaczające się dużą powierzchnią użytkową, przestrzenią do przechowywania oraz miejscami postojowymi przed domem.

Oferowane domy szeregowe powstają na atrakcyjnie zlokalizowanych działkach, z dostępem do nowoczesnej infrastruktury oraz wszystkich podstawowych usług. To pozwala nam realizować założenie każdej inwestycji podmiejskiej – harmonijne połączenie uroków mieszkania za miastem z komfortem i wygodą oferowaną przez życie w mieście.

Ofertę domów szeregowych kierujemy do wymagających inwestorów – osób poszukujących doskonałej lokalizacji, profesjonalnie wybudowanej nieruchomości oraz przestrzeni wokół domu. Wybierając działki inwestycyjne pod zabudowę szeregową każdorazowo staramy się, aby każda nieruchomość posiadała dostęp do relatywnie dużego ogrodu, który dla wielu naszych klientów stanowi warunek zakupu nieruchomości.

Close Menu