Nieruchomości o wysokim standardzie – Piaseczno

Cicha Łąka - mieszkania
Zobacz
Cicha Łąka - domy
Zobacz

Grupa Deweloperska Ancona to deweloper z wieloletnim doświadczeniem. Od lat z sukcesami projektujemy i budujemy nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne na terenie całej Polski. Nasze realizacje odznaczają się wysokim standardem wykonania, niezmiennie atrakcyjną lokalizacją oraz przemyślanym projektem. To wszystko razem sprawia, że niezależnie do tego, czy interesują Państwa domy szeregowe, nowe mieszkania czy segmenty oferta nieruchomości Ancona to najlepsza odpowiedź.

Piaseczno to jedna z lokalizacji, w ramach której oferujemy naszym Klientom nowoczesne nieruchomości mieszkalne. W niedalekim sąsiedztwie Warszawy budujemy mieszkania w zabudowie wielorodzinnej oraz nowoczesne domy w zabudowie szeregowej. Indywidualne podejście do każdej inwestycji, precyzyjny dobór projektu wykonawczego i materiałów konstrukcyjno-budowlanych w połączeniu z dogodną lokalizacją nieruchomości przekłada się na ofertę, obok której nie sposób przejść obojętnie.

domy szeregowe w Piasecznie

Mieszkańców Piaseczna oraz osoby rozważające zakup nieruchomości w tej urokliwej miejscowości pod Warszawą zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z bieżącą ofertą naszej Grupy Deweloperskiej. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Biuro Sprzedaży Ancona udzieli Państwu wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie, także w zakresie przyszłych inwestycji na terenie miejscowości Piaseczno.

Mieszkania od dewelopera

Jako deweloper silnie zorientowany na potrzeby i oczekiwania klienta oferujemy  mieszkania o wysokim standardzie i zróżnicowanym metrażu. Lokale mieszkalne na terenie Piaseczna dostępne są – w zależności od potencjału oraz możliwości oferowanych przez daną działkę inwestycyjną – w pojedynczych nieruchomościach oraz w ramach kameralnych osiedli mieszkaniowych.

Wszystkie mieszkania budujemy zgodnie z przemyślanym projektem, co pozwala nam dostarczać nieruchomości o przejrzystym i łatwym do zagospodarowania układzie wnętrz, z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną. W zależności od wybranej inwestycji nasi Klienci mogą skorzystać z oferty komórek lokatorskich oraz dostępu do podziemnych garaży.

Dużo uwagi przywiązujemy również do zagospodarowania przestrzeni wokół nieruchomości. Tam, gdzie pozwala nam na to przestrzeń działki i jej zorientowanie staramy się zabezpieczyć przestrzeń rekreacyjną i wypoczynkową dla przyszłych mieszkańców bloku. W tym także bezpieczne place zabaw dla najmłodszych.

Nowe segmenty w atrakcyjnych lokalizacjach

Piaseczno to lokalizacja oferująca szeroki wybór działek inwestycyjnych umożliwiających realizację projektów kameralnych osiedli mieszkalnych, w tym osiedli złożonych z segmentów. Nowe segmenty Cicha Łąka to nieruchomości odznaczające się wysoką precyzją wykonania, przy jednoczesnym przyjęciu przemyślanego projektu wykonawczego. Dzięki temu każdy segment  jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby przyszłych mieszkańców – osób poszukujących dogodnej alternatywy dla domu jednorodzinnego.

Nowe segmenty w Piasecznie oferujemy wraz z niewielkimi ogródkami. Każdy segment posiada taras, na który prowadzi wyjście z salonu. Jednocześnie – w zależności od wybranej inwestycji – właściciele nieruchomości mogą liczyć na garaże lub wyznaczone miejsca postojowe.

Domy w zabudowie szeregowej

domy w zabudowie szeregowej - PiasecznoProjektując domy szeregowe staramy się, aby oferowane nieruchomości stanowiły jak najlepszą alternatywę dla inwestorów. Dlatego wybieramy wyłącznie atrakcyjne działki inwestycyjne i sięgamy po najnowsze technologie oraz wysokiej jakości materiały konstrukcyjno-budowlane. To daje nam pewność, że do Państwa dyspozycji oddajemy domy szeregowe o wysokim standardzie, za którym idą bardzo dobre parametry izolacji cieplnej i akustycznej.

Domy w zabudowie szeregowej realizujemy zgodnie z najlepszymi praktykami deweloperskimi, przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań ich przyszłych mieszkańców. Nabywając nieruchomość na etapie realizacji projektu Klienci mogą wprowadzić zmiany lokatorskie, które dodatkowo zwiększają funkcjonalność nieruchomości i podnoszą komfort użytkowy domu.

Close Menu