Nieruchomości Wrocław – wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja

Osiedle Jutrzenka
Zobacz

Ancona to Grupa Deweloperska z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów mieszkalnych i komercyjnych. Jako deweloper oferujemy kompleksową realizację oraz obsługę  finansową inwestycji. Projektując i budując nasze nieruchomości korzystamy z innowacyjnych technologii oraz nowoczesnych materiałów konstrukcyjno-budowlanych wysokiej jakości. To przekłada się na wysoki standard mieszkań oraz bezobsługowość inwestycji w wymiarze technicznym przez długi czas jej eksploatacji.

Osiedle Jutrzenka, mieszkania Wrocław, Krzyki, Klecina Starając się jak najlepiej dopowiadać na potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców szczególną uwagę przywiązujemy do lokalizacji działek inwestycyjnych. Staramy się, żeby była to lokalizacja atrakcyjna, a zarazem dogodna. W zależności od potencjału inwestycyjnego działki nowe mieszkania oferujemy w pojedynczych blokach mieszkalnych lub w ramach kameralnych osiedli. Przystępując do realizacji osiedli w zabudowie wielorodzinnej reprezentujemy podejście holistyczne, w ramach którego dbamy o komfort poszczególnych lokali mieszkalnych, części wspólnych w ramach budynku oraz odpowiednie zagospodarowanie otoczenia tak, aby sprzyjało ono wypoczynkowi i rekreacji na świeżym powietrzu.

Klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości mieszkalnych w lokalizacji Wrocław-Krzyki (Wrocław-Klecina) zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Biuro Sprzedaży Ancona udzieli Państwu wszelkich informacji na temat inwestycji aktualnie w sprzedaży oraz inwestycji planowanych na terenie Wrocławia i okolic.

Deweloper poleca: Nowe mieszkania na sprzedaż – Krzyki (Klecina)

Jako firma zapewniająca kompleksowe wykonawstwo inwestycji mieszkalnych stale wzbogacamy wrocławski rynek pierwotny o mieszkania o wysokim standardzie. Mieszkania oferujemy w dogodnie zlokalizowanych obiektach wybudowanych z najlepszych materiałów konstrukcyjnych i budowalnych. Każde mieszkanie na sprzedaż to nieruchomość, która w pełni wpisuje się w oczekiwania potencjalnego klienta.

nowe mieszkania na sprzedaż - rynek pierwotny WrocławNa terenie Wrocławia zapewniamy szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od komfortowych kawalerek, aż po luksusowe apartamenty z tarasami. Niezależnie od wybranego metrażu nasze mieszkania na sprzedaż odznaczają się przemyślanym i funkcjonalnym układem wnętrza, co ułatwia ich zagospodarowanie oraz aranżację przestrzeni. W przypadku większych mieszkań zapewniamy dogodny podział nieruchomości na strefę dzienną i nocną. Dodatkowo lokatorzy mogą skorzystać z oferty komórek lokatorskich, oraz miejsc parkingowych. Wybrane lokalizacje oferują miejsca parkingowe w ramach zintegrowanego z bryłą budynku parkingu podziemnego.

Dlaczego warto kupować na rynku pierwotnym?

Mieszkania, jakie ma nam do zaoferowania rynek pierwotny to lokale powstające zgodnie z aktualnymi standardami, wyposażone w nowe technologie. W zdecydowanej większości nowe mieszkania mogą się poszczycić doskonałymi parametrami izolacji cieplnej i akustycznej. To przekłada się na niskie koszty eksploatacji nieruchomości, przy jednoczesnym wysokim komforcie mieszkania. Wysokie parametry izolacji akustycznej oznaczają, że w mieszkaniu nie słyszymy głosów zza ściany, a nasi sąsiedzi nie słyszą nas.

Dodatkowym atutem przemawiającym za mieszkaniami na sprzedaż z rynku pierwotnego są liczne udogodnienia w postaci komórek lokatorskich, parkingów poziemnych, cichobieżnych wind, placów zabaw dla dzieci czy możliwości zamieszkania na bezpiecznym osiedlu zamkniętym.

Close Menu