Zespół

Założyciele grupy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie działalności deweloperskiej, kompleksowej realizacji inwestycji oraz obsługi jej finansowania. Pozyskane przez grupę działki w atrakcyjnych lokalizacjach pozwalają na wznoszenie nowoczesnych obiektów mieszkaniowych i komercyjnych.

Piotr Seretny, Prezez Zarządu Ancona Development

Piotr Seretny
Prezes Zarządu

Magister inżynier, absolwent elitarnych studiów MBA w Sztokholmie, doświadczony manager, w latach 2005-2015 w Radzie i Zarządzie Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Jako prezes i członek zarządu w spółkach deweloperskich i inwestycyjnych w Warszawie i Krakowie odpowiadał za przygotowanie oraz budowę ponad 5000 mieszkań, kilkuset domów, hal, centrów handlowych i powierzchni komercyjnych w Polsce i Europie.

Marcin Antczak
Członek Zarządu

Firma, którą zarządza od ponad 35 lat działa w segmencie generalnego wykonawstwa. FB ANTCZAK specjalizuje się w budowie wysokiej jakości obiektów biurowych, użyteczności publicznej, domów i mieszkań, a także hal przemysłowo-magazynowych. Firma realizuje liczne inwestycje w różnych regionach Polski m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu czy Koninie. Za swoją działalność firma FB Antczak została w 2011 roku nagrodzona przez dziennik Puls Biznesu tytułem Gazeli Biznesu, a w styczniu 2012 roku została laureatem prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa.

Marcin Antczak, członek zarządu Ancona Development
Close Menu